Louis Vuitton потрапив у новий скандал через символіку, схожу на емблему російських окупантів

Новий рекламний ролик відомого модного дому розкритикували за нібито негласну підтримку РФ у війні з Україною

Коментарі 1334
Французький модний дім, представляючи нову жіночу колекцію на Тижні моди в Парижі, випустив відеоролик, в якому українці побачили негласну підтримку РФ та "ДНР" — хоча червоний, синій, білий кольори присутні як на прапорі Франції, так і на триколорі РФ.

Модний дім Louis Vuitton випустив рекламу, використавши червоний, синій та білий кольори, а також латинську літеру V, яка вже стала символом російсько-української війни.

Рекламний ролик бренд опублікував на своїй офіційній сторінці у Твіттері.

На опублікованих кадрах червоно-синьо-біле полотнище із чорною літерою V розгортається на одній із стін зали, в якій стоять античні скульптури.
Випуск ролика модний дім Louis Vuitton приурочив до презентації нової жіночої колекції Тижня моди в Парижі, відкриття якої відбудеться 6 березня в музеї Орсі (музей образотворчих мистецтв, збудований у Парижі на лівому березі Сени, — ред.).

Проте користувачі українського сегменту соцмережі побачили в цьому негласну підтримку війни у нашій країні. Оскільки поєднання кольорів, використаних у рекламному ролику модного будинку, ідентичне кольорам російського прапора.

Крім того, на одному з відеокадрів видно й інше поєднання кольорів — чорного, синього і червоного кольорів. Саме ці кольори зображені на прапорі так званої ДНР.

Також українців розлютило, що модний дім використав у своєму ролику букву V — її, як і латинську Z, наносять на свою техніку російські військові, які воюють в Україні.

"Я українка і мені не подобається ця реклама. "LV" було б краще, але ви обрали знак війни та психопатів. Чому? Невже ви самі такі ж хворі?" — Написала одна з користувачок.

Пресслужба Louis Vuitton у відповідь на негативні коментарі нагадала, що білий, червоний та синій — це також кольори прапора Франції. А латинська буква V, як і L — символи модного бренду.
За матеріалами https://focus.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода