Love is in the air: Bolt запускає святкову кампанію в день 8 березня

Платформа Bolt анонсує запуск кампанії, присвяченої 8 березня. Цього дня користувачів чекають приємні сюрпризи, подарунки та знижки.

Коментарі 2351

При замовленні поїздки 8 березня багато пасажирів будуть приємно здивовані, отримавши подарунок від компанії Bolt. Цього дня в авто спеціальної категорії від Visa знаходитимуться невеликі презенти. Держателі карток Visa від Альфа-Банку також отримають додаткову знижку до 30% на поїздки.

А деяких пасажирів при замовленні авто Bolt чекатиме поїздка в компанії відомої дівчини-блогера Маші Базан. Разом із водієм, який співпрацює з платформою Bolt, Маша радуватиме пасажирів і вручатиме їм подарунки цілий день.

«Для нас важливо щодня пропонувати якісний сервіс своїм споживачам. Але ми хочемо зробити для них дещо більше. Те, що допоможе виявити турботу та піднести настрій у непростий кризовий період. Тому спільно з партнерами ми організували декілька активностей і приємних бонусів, щоб подарувати любов і приділити особливу увагу нашим користувачам», — коментує Сергій Костя, маркетинг-директор компанії Bolt у країнах СНД.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода