Lviv Bandur Fest отримав новий візуальний стиль

П'ятий ювілейний фестиваль сучасної бандури Lviv Bandur Fest отримав новий візуальний стиль, який створила дизайнерка-ілюстраторка Анастасія Хаджинова.

Коментарі 1480

“Хотілось зробити щось нетривіальне, але й той час створити впізнавану стилістику. Я показала новий сучасний образ бандури та бандуриста. Саме так і народилась суміш сучасності та етніки”, - Анастасія Хаджинова.

В рамках візуальної концепції було створено новий візуальний образ бандури та бандуриста, підібрано кольорову гаму та розроблено рукописний леттерінг, а також вплетено елементи дизайну з попереднього візуального стилю, що був створений Ліною Михайловською у 2017 році та розвинений у 2018-2020 рр.

“Концепція дизайну логічно доповнила та розвинула вже присутній візуальний стиль Lviv Bandur Fest. Візуальні знахідки додали до образу фестивалю живості, ніжності, юності, динаміки, польоту і підсилили образ сучасної бандури, як чогось нового і не традиційного. Дизайн фестивалю сприяв приходу на фестиваль нової аудиторії, яка довіряє якісним візуальним матеріалам, а також вплинув на трансформацію уявлення про бандуру в постійних відвідувачів фестивалю й у самих бандуристів. Впевнені, що багато хто наслідуватиме цей візуальний стиль”, - Анастасія Войтюк, співзасновниця та артдиректорка Lviv Bandur Fest.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода