Carlsberg Ukraine представляє новинку — «Львівське Кнайпа Свіже»

Львівська пивоварня компанії Carlsberg Ukraine представляє новинку — «Львівське Кнайпа Свіже» — пиво, створене в найкращих традиціях львівських пивоварів із використанням сучасних технологій. Особливістю цього запуску є те, що продукт виробляється лише на легендарній Львівській пивоварні та має строк придатності лише 60 діб.

Комментарии 1570
Львівські кнайпи — це традиційні пивні заклади з особливою атмосферою, у яких за келихом свіжого пива відпочивають люди різних статків та професій. З давніх часів у кнайпах подають лише свіжозварене пиво високої якості. Втілюючи та відтворюючи звичаї споживання пива у традиційних закладах західної України, ТМ «Львівське» представила новий сорт «Львівське Кнайпа Свіже».

«Львівське Кнайпа Свіже» можна буде придбати у трьох регіонах України: Західному, Північно-Західному та Центральному.

«Новий сорт відтворює справжній дух ТМ «Львівське»: незмінні традиціі, любов до пивного мистецтва та вміння відкривати душу і серце. «Львівське Кнайпа Свіже» є відображенням особливої атмосфери львівських кнайп, що втілює в собі якість та традиції місцевого пивоваріння. Запуск нового продукту є відповіддю на існуючі тренди на ринку, і ми впевнені, що новий сорт прийдеться до смаку усім шанувальникам справжнього «кнайпового» пива та поціновувачам львівської культури пивоваріння», — Ірина Качура, віце-президент з маркетингу Carlsberg Ukraine.
 
За матерілами прес-релізу.
Обсудить с другими читателями:
Погода