Любіть солов’їну, як у VARUS

До Дня писемності та мови, який відзначається сьогодні, VARUS та агенція Трембіта PR вирішили показати як українці люблять вірші. Адже поезія — це мистецтво слова, де є все різномаїття, краса та багатство нашої солов’їної.

Коментарі 862

Цього дня у соцмережах VARUS випустив відео, в якому співробітники мережі згадують та декламують рядки відомих віршів Володимира Сосюри, Максима Рильського та Лесі Українки. Підписникам запропонували підхопити челендж та закінчити один із віршів у коментарях до відео або опублікувати сторіз з будь-яким віршем до душі, і таким чином долучитись до ініціативи любити солов’їну. 

«Ми не ставимо подібні проєкти на промо і не заохочуємо людей призами. Адже наша позиція — органічно просувати і стимулювати вибір наших клієнтів на користь всього українського. Вважаємо, що тільки свідоме і відповідальне ставлення кожного від мови до товарів “зроблено в Україні” призведе до розвитку економіки і у більш глобальному сенсі — до перемоги на всіх фронтах», — говорить директор з маркетингу VARUS Ольга Румянцева.

Ви тільки подивіться, скільки епітетів ми маємо для слова «ліс»: 

Ой яка чудова українська мова

Де береться все це, звідкіля і як

Є в ній ліс-лісок-лісочок, пуща, гай, діброва,

Бір, перелісок, чорноліс. Є іще байрак.

Олександр Підсуха 

Згадуйте поезію, читайте її по-дорослому, з новими для нас сенсами та робіть дописи з віршами, щоб ще більше людей закохались у нашу найкращу в світі мову! 

За матеріалами пресрелізу 
Обговорити з іншими читачами:
Погода