Любов, фемінізм і песики. Cоціальні відео Super Bowl LIV

Позаду 54-й Super Bowl — традиційно, свято не тільки для фанатів футболу, але й для брендів та креативників.

Комментарии 1228
Цьогоріч 30-секундне розміщення ролика в перервах між грою обійшлось рекламодавцям у $5.6 мільйона. Як і очікувалось, частка реклами, яка говорить про соціально важливі питання, зросла. Це тенденція останніх кількох років.

Команда агенції plusone, лідер social impact комунікацій в Україні, зібрали відео, які висвітлюють теми, що є актуальними чи болючими для окремих груп населення або й суспільства загалом. Креативники й продакшни, видно, працювали над деталями втілення ідеї, та в основі зрештою — базові поняття й доведено дієві інструменти.

Любов
 “Agape”, New York Life
Третя за величиною компанія зі страхування життя у США, New York Life розповідає історію про чотири поняття, які древні греки створили на позначення чотирьох типів любові. Найбільша увага у ролику приділена Аgape — любові як дії. Просте, але супер емоційне гасло “Love as an Action” стало й назвою цілої кампанії, яка стартувала із запуском реклами на Super Bowl.

Фемінізм
 “Be the One”, Microsoft
Не обійшлось і без реклами технологічних компаній. Microsoft зняла надихаючий ролик про Katie Sowers — першу жінку-тренерку, задіяну у підготовку футбольної команди до Великої Гри. Мотив сильної, звісно що рівної з чоловіками, дівчини-жінки не міг не проявитись у добірці Super Bowl зразка 2020. І Microsoft у колаборації з McCann New York добре впорались із завданням. 

Стареча пам'ять
 “Loretta”, Google
А от Google використали один із базових прийомів з виклику сантиментів — розповіли півторахвилинну історію любові літнього чоловіка. Завдяки інтуїтивному інтерфейсу, всупереч поганій пам’яті, дідусь завжди згадуватиме деталі про кохану, що їх берегтиме хмарне сховище Google. Елегантно оминули можливу дискусію про безпеку даних — хто ж таргетуватиме рекламу на літнього чолов’ягу?

Тваринки
 “Lucky Dog”, WeatherTech
Нетипова для Super Bowl реклама — таке собі зізнання в коханні від засновника WeatherTech його песику на ім’я Scout (він був у минулорічній рекламі WeatherTech) та ветеринарній школі, працівники якої врятували життя песикові, хворому на рак. Скажете, все занадто просто: використали тварину, щоб викликати емоції?! У цьому випадку реальна історія реального собаки, розказана від його ж імені, зворушує і резонно закликає пожертвувати кошти на розвиток ветеринарної школи, яка зберігає життя справжнім друзям.

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода