Мільйон безкоштовних переглядів для саб-бренду «Наша Ряба» у трендсеттерській кампанії «Апетитна» з інфлюенсерами

Як це вдалося агенції VIVID? Розповідаємо!

Коментарі 1072

Передумови проєкту

“Апетитна” – це курятина у дуже смачних та різноманітних маринадах, що вже готова до приготування. А в умовах постійних відключень світла такий продукт став дуже актуальним для українців. Тому що з ним можна дуже швидко приготувати не тільки поживну, а і дуже смачну їжу.

Задача агенції

Потрібно було створити кампанію з інфлюенсерами, яка б донесла ключове повідомлення бренду: «Апетитна — це швидке рішення для приготування обіду або вечері лише у два кроки: відкрив упаковку, закинув на пательню/гриль, духовку». 

Виклик

Потрібно було запропонувати таку комунікацію, яка б не була далекою від нинішніх реалій з відключеннями світла. Але щоб при цьому й не переборщити з креативом і не викликати негативну реакцію авдиторії.

Ідея

“Апетитна” – це яскравий та в деяких сенсах більш сміливий у комунікації бренд,

ніж інші гравці категорії. Останні більш стримані та консервативні.

А тому VIVID вирішили – навіщо обмежуватися тематикою кулінарії та лайфстайлу? Можна додати емоцій, гумору, залучити фанових інфлюенсерів! Але, звичайно ж, залишити фокус на перевагах продукту: швидкість приготування, смак, асортимент, користь.

Реалізація

Команда агенції разом з брендом створили креативну концепцію, в рамках якої хотіли донести – з “Апетитною” ти можеш готувати різні страви впродовж дня. Сніданок, обід, вечеря. Ну і перекус, якщо від цієї смакоти ще хоч щось залишиться!

Все тому, що “Апетитна” дуже смачна, зручна у приготуванні, а завдяки різним маринадам кожен знайде для себе те, що засмакує найбільше.

І вибрали 3 соціальні мережі для комунікації:

  1. Інстаграм (основна платформа). Тут ми відібрали 5 інфлюенсерів для співпраці.
  2. Тікток – 2 інфлюенсери.
  3. Ютуб – 4 різні інтеграції.

Щоб підвищити кост-ефективність проєкту, вирішили сформувати мікс блогерів: мікро та макро з різними тематиками в рамках ToV бренду. А він був пізнавально-кулінарно-розважальний.

Якими ж були результати?

А результати отримали просто топові.

За всіма плановими показниками кампанії вдалося перевищити очікування:

  1. Охоплення +160%.
  2. CPT -61%.
  3. А ERR сягнув позначки у понад 8%!

VIVID отримали дуже класну реакцію авдиторії на комунікацію – десятки коментарів зі згадкою бренду під дописами інфлюенсерів. При цьому розкрили головні переваги продукту, створили buzz навколо бренду і взагалі підвищили позитивне ставлення до нього!

А найкрутішою винагородою для команди агенцї та бренду стало поширення одного з відео інфлюенсера Влада Шевченко у телеграм-каналі мільйоннику. Це допомогло за добу охопити понад мільйон юзерів телеграму! І головне – цей мільйон був безкоштовним.

«Важко створити віральний бренд-контент. Це факт.

І результати важко спрогнозувати на стадії створення проєкту.

Але з нашого досвіду можемо точно сказати – фортуна частіше посміхається сміливим. Тим брендам, які не бояться нових форматів комунікацій, експериментів і фанових рішень.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода