Міністерство охорони здоров’я України інформуватиме про ситуацію з коронавірусом у Viber

У зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції по всьому світу, в тому числі й на території України, Міністерство охорони здоров'я України запустило офіційну спільноту Viber, де буде ділитися останніми новинами й даними про ситуацію з COVID-19 в країні.

Коментарі 1407

Для того, щоб оперативно реагувати та інформувати населення про COVID-19, Міністерство охорони здоров'я створило офіційну спільноту у Viber — найпопулярнішому в країні додатку для спілкування. Він встановлений на більш ніж 96% смартфонів в Україні, тому мільйони українців отримають доступ до найактуальнішої та перевіреної інформації прямо у своїх смартфонах, не виходячи з дому.

Міністерство публікуватиме останні новини та дані про коронавірус в Україні, кількість випадків зараження, а також розповідати про запобіжні заходи, яких варто дотримуватися в період карантину, та корисні поради від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Сьогодні це єдина верифікована та підтверджена спільнота Міністерства охорони здоров'я у Viber, у якій публікується перевірена інформація. Також важливими джерелами інформації про випадки захворювання коронавірусом є сайт Міністерства охорони здоров'я України, сторінка Центру громадського здоров'я України та сайти з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я.

«Сьогодні загроза, яку несе коронавірус, велика як ніколи», — повідомляє Ілля Ємець, Міністр охорони здоров'я України. — «Для вірусу не має значення матеріальне становище або соціальний статус. Хворіють як всесвітньо відомі політики, актори, так і прості люди. Сьогодні ворог номер один не лише українського суспільства, а й усього світу — це смертельно небезпечна інфекція, коронавірус. Тому вкрай важливо оперативно інформувати населення про ситуацію в країні, а також про те, як уберегти себе і своїх близьких».

«У такий непростий для кожного час надзвичайно важливо залишатись на зв’язку та отримувати перевірену інформацію від офіційних джерел», — підтверджує Анна Знаменська, директор з глобального розвитку Rakuten Viber. - «Viber гарантує користувачеві безпечне середовище для громадськості та роботи. Це стосується як обов'язкового шифрування всього контенту в додатку, так і присвоєння статусу офіційних спільнот лише перевіреним партнерам. Ми слідкуємо, щоб наші користувачі постійно були в курсі подій та отримували лише перевірену інформацію, тому співпрацюємо з офіційними джерелами, які нею володіють. Надіємось, що наша платформа може не лише допомогти людям по всьому світу, але й, навіть, врятувати комусь життя».

"Ми вважаємо дуже важливим, щоб мами, тати, бабусі та дідусі отримували своєчасну і перевірену інформацію про коронавірус з перевірених джерел і через зручні для них канали. Раді, що завдяки цьому партнерству батьки в Україні зможуть оперативно дізнаватися корисні дані про захворювання, а також поради про методи профілактики для всіх членів сім'ї "- підкреслює Голова ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сільвандер.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода