Місяць кохання у київському ЦУМі

Традиційно, напередодні романтичного свята команда київського ЦУМу готує особливий подарунок Києву та всім гостям універмагу. Цього року основою для декорацій до Дня всіх закоханих стала відома фраза з композиції The Beatles “All you need is love”.

Коментарі 1566

Яскраво-червоні літери заввишки до 2,5 метра, обрамлені неоновою стрічкою, займають близько 200 квадратних метрів на центральному фасаді універмагу. Серця та фасадне підсвічування доповнюють композицію, створюючи романтичний настрій у самому серці столиці.

Перевтілення ЦУМу до Дня святого Валентина відбувається не вперше. У 2020 році центральний універмаг замінив на фасаді будівлі традиційну вивіску ЦУМ на грайливу ЦЬОМ. З першої хвилини появи вивіски, фотографії на тлі «ЦЬОМ» із освідченнями у коханні заповнили інформаційне поле у соцмережах та надихнули користувачів на створення свого унікального контенту. А в 2021 році центральний вхід універмагу прикрасили 5000 сердець.

Протягом усього лютого на гостей універмагу чекають pop-up корнери з ідеями небанальних подарунків, тематичні колекції та фотозони, а також пропозиції від українських та міжнародних брендів. Спеціально підібраний плей-лист забезпечить особливий настрій під час шопінгу, побачення чи сімейної вечері в одному з ресторанів ЦУМу.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода