Міжнародні курси D&AD безкоштовні для українських рекламістів

В рамках співпраці Клубу ADC*UA та Всеукраїнської рекламної коаліції з D&AD українським спеціалістам з рекламної індустрії надаються безкоштовні освітні можливості.

Коментарі 1684

Президент Клубу ADC*UA та креативний директор Cheil Ukraine Владислава Денис розповідає: «Міжнародна креативна спільнота підтримує українських креаторів дуже сильно, зокрема D&AD. Зараз D&AD активно співпрацює з Клубом. Наразі ми хочемо поділитись однією з можливостей, що надає D&AD – це навчальні курси. Дуже вдячні колегам за підтримку. А всім українським спеціалістам з рекламно-комунікаційної сфери рекомендуємо реєструватись та підвищувати свій професійний рівень».

Курси на campus.dandad.org

Для тих, хто хоче навчатись в найкращих спеціалістів та в зручний для них час. Курси дозволяють навчатися у досвідчених професіоналів, які були відзначені нагородами D&AD, в час та в темпі, які ви самі обираєте. Навчання охоплює різні теми – стратегія, створення ідей, сторітейлінг, креативність для соціальних проєктів, ігри, тощо.

При реєстрації на курс просимо вказувати промо-код – Ukraine_2022_access

Перелік усіх курсів знаходиться за посиланням.  

Курси в зумі

Багатоформатні креативні майстер-класи та одноденні навчальні курси розроблені таким чином, щоб допомогти учасникам набути навичок та мислення, необхідних для досягнення креативної досконалості. Навчання має формат zoom зустрічей.

Курси розроблені відповідно до останніх галузевих практик. Якщо ви хочете відточити свою майстерність, розширити свої навички чи розвиватися як лідер, працюючи у великому агентстві, з брендом, у стартапі чи малому бізнесі, або фрілансером, то майстер-класи D&AD якраз створені для підтримки вашого професійного розвитку.

Майстер-класи мають три напрями: Creative Skills, Creative Mindset та Creative Leadership.  

Перелік усіх існуючих майстер-класів вказані за посиланням.

Графік майстер-класів на найближчий час вказаний за посиланням.

Для бронювання місць на майстер-класи в zoom необхідно надіслати запит на мейл [email protected] та надати ваші дані, вказавши що ви від Всеукраїнської рекламної коаліції – All-Ukrainian Advertising Coalition.

В разі виникнення питань звертайтесь до команди ВРК, [email protected].

Обговорити з іншими читачами:
Погода