Міжнародний дайджест CrUAtivity представляє сайт

Проєкт CrUAtivity, який презентує міжнародній спільноті український креатив та його авторів, на початку був запущений у відео форматі, а тепер набув формату презентаційного сайту.

Коментарі 1369

СrUAtivity – це новий проєкт, метою якого є представлення міжнародній спільноті український креатив та агенції, що його створюють, таким чином надати можливість іноземним компаніям знайти собі українських партнерів для співпраці.

Тепер на сайті cruativity.org роботи українських агенцій представлені у загальному огляді у відео форматі (розділ WATCH) та у текстовому форматі (розділ READ), а також кожен кейс окремо за категоріями: Film, Design, Digital, Advertising Campaigns, Social Campaigns, тощо.

Організатором проєкту є Всеукраїнська рекламна коаліція. Партнерами виступають креативна агенція маркетингових комунікацій Brain Tank та діджітал-агенція Adcore.

У дайджесті за вересень–жовтень представлено кейси 23 агенції, матеріали були надіслані самими агенціями та зібрані з відкритих джерел.  

Зараз команда ВРК готує огляд за листопад та грудень, який у січні буде презентовано міжнародній спільноті. Долучитися до міжнародного дайджесту може будь-яка українська агенція. Проєкт є безкоштовним.

До проєкту можуть бути подані як комплексні/ багатоканальні кампанії, так й окремі види робіт. Якщо ваша агенція створила сайт для клієнту, або просто дизайн чи відеоролик, або соціальний проєкт – все це може бути представлено у дайджесті.

До дайджесту подаються лише “свіжі” роботи – ті, що були реалізовані в поточному або попередньому місяці. Так до дайджесту за листопад-грудень можуть бути подані роботи, реалізовані з жовтня по грудень 2022 року.

ВРК закликає агентства долучатися і надсилати свої креативні роботи.

Щоб подати кейс до дайджесту, заповніть гугл-форму.

Питання щодо проєкту надсилайте на електронну адресу [email protected].

Для довідки:

Дайджест crUAtivity поширюватиметься через профільні іноземні асоціації, бізнес-спільноти, міжнародні профільні медіа, фестивалі креативності й рекламної ефективності, та інші канали, над розширенням переліку яких постійно працює команда ВРК.

Всеукраїнська рекламна коаліція – найбільше громадське об'єднання рекламної індустрії України, що працює вже 25 років на ринку країни. До складу ВРК входить більше 150 колективних членів, що працюють на рекламному ринку. Це лідери і найактивніші гравці рекламно-комунікаційного ринку, провідні комунікаційні, медіа, digital, маркетингові та PR агентства, медіа та дослідницькі компанії, галузеві громадські асоціації, індустріальні комітети та рекламодавці.

Brain Tank –  креативна агенція, яка спеціалізується на систематизації маркетингових комунікацій, створенні та супроводі брендів.

Adcore – digital агенція повного циклу з власним production та експертизою у performance маркетингу.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода