Міжнародний рейтинг креативності 2021-2022

Всеукраїнська рекламна коаліція підвела підсумки Міжнародного рейтингу креативності комунікаційних агентств України сезону 2021-2022. За результатами рейтингу найкреативнішим агентством країни стало агентство Saatchi & Saatchi Ukraine

Коментарі 6163

Щорічно на початку червня ВРК публікує два окремих рейтинги – Міжнародний рейтинг креативності та Національний рейтинг креативності. Однак в зв’язку з повномасштабним вторгнення росії в Україну, Національний рейтинг креативності в цьому році не буде публікуватись, адже він складається з урахуванням балів, отриманих всіма комунікаційними агентствами на конкурсах Ukrainian Creative Awards, а це – Київський Міжнародний Фестиваль Реклами, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of. В 2022 році, на жаль, проводиться тільки КМФР в скороченому форматі – лише конкурси Positive Change.

Міжнародний рейтинг креативності визначається за списком міжнародних фестивалів рейтингу WARC Creative 100, а також з додатковим включенням ADC Europe та Epica Awards. Загалом це 7 глобальних фестивалів, серед яких: Cannes Lions International Festival of Creativity, D&AD, The One Show, London International Awards (LIA), Clio Awards, Epica та ADC Europe Awards.

Всі нагороди розраховуються за єдиною системою присвоєння балів і з врахуванням коефіцієнтів фестивалів.

Коефіцієнти міжнародних фестивалів/конкурсів

заголовок таблицы
Фестиваль/конкурс Коефіцієнт
Cannes Lions k=10
D&AD k=6
The One Show k=6
LIA k=4
Clio k=2
Epica k=2
ADCE Awards k=1

Система начислення балів: Shortlist – 2, Bronze – 4, Silver – 6, Gold – 8, Best of contest – 10, Grand Prix – 15.

До фінального рейтингу ввійшло 12 агентств, які брали участь та отримали нагороди на міжнародних рекламних фестивалях. До даного рейтингу включені не тільки комунікаційні агентства, а всі українські учасники-фіналісти.

Міжнародний рейтинг креативності 2021-2022

заголовок таблицы
Agency Points
1 Saatchi & Saatchi Ukraine 184
2 Fedoriv 60
3 Bickerstaff.397 44
4 Banda 28
5 GRES TODORCHUK 24
6 Angry Agency 18
7-8 Postmen 16
Vintage
9-12 BBDO Ukraine 4
Electric Sheep Film
Hexagon Agency
Shots

Рейтинг з балами по кожному фестивалю знаходиться на сайті ВРК в розділі «Рейтинги – Рейтинги комунікаційних агентств – Міжнародні рейтинги креативності комунікаційних агентств в України».

В разі виникненні питань чи уточнень по рейтингу, звертайтесь до команди ВРК – [email protected].

sostav.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода