MacPaw разом з Banda зняли відео про поєднання корисного з ненудним

MacPaw, продуктова компанія, що розробляє утиліти для macOS та iOS платформ, створила відео, де описала свою роботу трьома словами: «Make Useful Unboring».

Комментарии 2100

Над роликом працював американський режисер Пол Емерсон та Family Production. Результат вийшов далеким від стандартних корпоративних відео-візитівок, проте влучно описує, що «Make Useful Unboring» означає для компанії.

 video

За останні роки команда виросла вдвічі, тож роботу над концепцією почали внутрішнім дослідженням процесів з Banda, щоб зрозуміти, що об’єднує всі продукти і людей у MacPaw. Результат показав, що створювати корисні речі не нудними – можна. І це саме те, що робить команда MacPaw.

«Багатьом здається, що не змінювати світ – соромно. Насправді ні. Коли ми створюємо наші програмні продукти, утиліти, ми не змінюємо світ. Проте трохи змінюємо життя кожної окремої людини. Поки усі стурбовані глобальними проблемами людства, ми дбаємо про людей тут і зараз. Можна зробити набагато більше корисних речей, якщо прибрати занудство. Мета нашої роботи – Make Useful Unboring», – говорить Олександр Косован, CEO MacPaw

Підхід «робити корисне не нудно» відгукується в усіх процесах MacPaw до найменшої деталі. Наприклад, CleanMyMac, перший продукт MacPaw, – це додаток для очищення Apple-комп'ютерів від непотрібних файлів та програм. Утиліта необхідна, однак процес прибирання, хай навіть комп’ютерного, важко назвати заняттям цікавим. Швидкість, дизайн та звуки CleanMyMac перетворюють прибирання на простий процес в один клік.

Інший приклад: вірусне відео про «живу» купу сміття, яка лякала перехожих, що смітили на вулицях Києва. Це була спроба привернути увагу суспільства до вуличного сміття. Замість того, щоб влаштовувати звичайні суботники, відео пропонує долучатися до #CleanMyCity challenge та робити міста чистішими разом.

 video

«Unboring – це слово, яке найкраще описує всі продукти MacPaw, атмосферу в їхньому офісі, людей та принципи. Важливо, що unboring не означає “веселий”, “розважальний”. “Make useful unboring” – це робити корисні речі легшими, простішими, швидшими, красивішими та людянішими. “Unboring” вже відчувалося всередині MacPaw. Нам треба було розказати про це та зробити комунікацію компанії unboring», – коментує Павло Вржещ, Creative Director Banda.

MacPaw – продуктова ІТ компанія, програми якої встановлені на кожному п’ятому в світі Mac- комп’ютері. У портфоліо МасPaw такі продукти, як CleanMyMac, Setapp, Gemini Photos та The Unarchiver, мільйони користувачів по всьому світу (та навіть в Антарктиці), а також численні соціальні ініціативи під назвою #MacPawCares. Серед вже реалізованих ініціатив: мобільний помічник із утилізації сміття «Сортуй», проект підсвічування костелу святого Миколая у Києві та реконструкція паркової зони біля ботанічного саду ім. Фоміна.

MacPaw
Employer Brand Manager — Катерина Дробот
CEO & Founder — Олександр Косован
Communications Specialist та неперевершена акторка у кадрі — Ксенія Растворова
Designers: Оля Вторенко, Олександр Агеев, Дмитро Новіков
CTIO — Віра ТкаченкоCMO — Іван Кузів
PR Lead — Юлія Петрик

PMM — Дмитро Білкун
Recruiting Team Lead — Олександра Голубєва
Operations Team Lead — Софія Двойнос
Наші талановиті колеги та неперевершені актори у кадрі: Максим Кукурудзяк, Тетяна Тимчій, Томас Літтрелл, Євгенія Палаш, Данило Ткаченко, Павло Гайдамак, Вікторія Ображей, Людмила Павленко та Анна Шенішевська.

FAMILY Production
Режисер – Пол Емерсон
Оператор – Нікіта Кузьменко
Продюсери – Альона Бабенко та Макс Усик
Другий режисер – Вася Білоусов
Художник постановник – Ілля Ісупов
Кастинг директор – Альона Кулєшова
Стиліст – Стас Ралько
Режисер монтажу – Юрій Рєзніченко
Пост продакшн – Terminal PH
Саунддизайн – Propeller Studios

Banda
Creative Director – Павло Вржещ
Creative Director – Єгор Петров
Head of Strategy – Ярослав Сердюк
Strategists – Ганна Боса, Анастасія Печериця
Copywriter – Роман Гурбанов
Art Director – Олексій Дивисенко
Senior Account Manager – Женя Дворецька
Account Manager – Ірина Пікалова


За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода