MADmap: займи своє місце на карті рекламної України

ВРК запрошує рекламні, брендингові, діджитал та інші комунікаційні агентства до створення онлайн карти рекламних послуг в Україні – MADmap. Проєкт, запущений у квітні 2020 року, на сьогоднішній день нараховує більш ніж 60 кейсів від провідних агентств України та постійно поповнюється.

Коментарі 1269

Marketing Advertising Design map (MADmap) — це інструмент для простого, але водночас гнучкого і глибокого пошуку партнера у сфері рекламних комунікацій. Однак це не тільки легка комунікація з партнерами, а й спосіб виділитися з-посеред інших агентств, зайняти власну нішу та долучитися до активного розвитку рекламного бізнесу в Україні.

На карті MADmap вже сьогодні проєкти таких агентств як: Banda, BBDO Ukrainе, Digital Chain, Doris Advertising, ESSE Production House, FAMILY PRODUCTION, Galagan, Gres Todorchuk PR, Gvardiya Production House, Havas Digital Kyiv, ISD Group, Kinograf, Krylia FMCG Branding, League Design Agency, Leo Burnett Ukraine, Mirrolab, Postmen, Rockets. Growth R&D, Saatchi & Saatchi Ukraine, TABASCO, TS/D Agency, Vintage Web Production та WOOO.

На сайті розміщуються кейси в трьох категоріях: стратегія, креатив або реалізація. Завдяки зручному функціоналу MADmap агентства можуть повідомити про свою кваліфікацію, послуги та професійні досягнення/нагороди.

Станьте і ви яскравою міткою на онлайн карті MADmap та поширюйте свої креативні ідеї серед партнерів. Можливо саме ваш кейс надихне клієнта на плідну співпрацю з вами.

На MADmap досвідчений рекламодавець знайде нових партнерів зі свіжим поглядом на їх бізнес, а компаніям з невеликим досвідом роботи з рекламними агенціями тут допоможуть встановити зв’язок з енергійними комунікаційними агентствами, ідеї яких відповідають потребам замовника на будь-якому етапі його розвитку.

Пам’ятайте, що найефективніші рекламні кампанії народжуються з гармонійного партнерства рекламодавця та агентства. Наше майбутнє залежить від комунікацій, тож давайте разом створювати зручну та надійну платформу для плідної роботи рекламодавців та агентств.

Для участі в проєкті звертайтесь за електронною адресою [email protected].

Ознайомитися з проєктом – madmap.com.ua

Зареєструвати кейс – madmap.com.ua/add-project

Обговорити з іншими читачами:
Погода