Магазини американської Crocs повернуться до роботи в Росії під керуванням нового оператора

Магазини американської компанії Crocs в РФ, які закрилися в березні через повномасштабне вторгнення в Україну, повернуться до роботи під управлінням нового оператора – ТОВ "Клер". Схема дозволить компанії відновити постачання товарів до країни. Про це повідомляє "Коммерсантъ".

Коментарі 1186
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
"Клер" була створена в Москві у травні цього року, основний власник (85%) – Ерік Петі, який у 2008-2014 роках був гендиректором "Крокс Сі-Ай-Ес". Іншими 15% володіє Євгеній Трегубенко, співвласник юридичної RT-Group, яка супроводжує в Росії угоди M&A для інвесторів з-за кордону.

Джерело газети підтвердило, що місцеві магазини компанії планується передати під управління "Клер", яка має працювати і з партнерами, які керують точками з франшизи.

Один із співрозмовників припустив, що Crocs могла продати російський бізнес на ринкових умовах, при цьому зберігши можливість викупу за певних обставин. Така схема дозволяє Crocs відновити постачання на територію країни-терориста та знизити ризики, пов'язані з прямою присутністю.

Раніше стало відомо про те, що турецький холдинг FLO продаватиме товари Reebok в Росії. Сам американський холдинг відмовився від прямої роботи у РФ.

За матеріалами https://news.obozrevatel.com/
Обговорити з іншими читачами:
Погода