Magnetic Map став «магнітом», щоб зібрати сім’ю разом

Vandog Agency побудувало комплексну комунікацію з впізнаваним візуальним стилем для Dodo Toys.

Коментарі 1952

Педагоги вважають, що батьки мають більше приділяти увагу дітям, проводячи якісно час із ними. «Якісний час» — психологічний термін, коли батьки занурені лише у спілкування з дитиною, не відволікаючись на гаджети чи домашні справи. Іноді буває не так просто втриматися на одній хвилі з непосидючою, допитливою дитиною, в її постійному прагненні переключатися з однієї справи на іншу. Але Dodo Toys пропонують зайняти дітей і допомагають зняти стрес батькам, після важкого трудового дня. 

Ці надзвичайні харків’яни вигадують і виготовляють дитячі іграшки для розвитку та творчості. До Vandog Agency звернулися із задачею: створити креативну стратегію, виділивши флагманський продукт — карту-пазл Magnetic Map. 

Команда агенції вийшла на інсайт: дітям не вистачає часу з батьками — не для того, щоб повечеряти або перевірити уроки, а щоб весело провести час разом. На його базі й побудували комплексну комунікацію з впізнаваним візуальним стилем.

Спочатку про ролик. За сценарієм головний герой — хлопчик — несподівано відкриває, що його гра має цікаву властивість: буквально притягувати до себе усіх, хто вдома. Тож він по черзі випробовує дію пазлів на мамі, татові, сестрі та дідусеві з бабусею. 

А в результаті захоплюються всі! Так у ролику магнітний пазл став «магнітом», щоб зібрати сім’ю разом. 

 video
За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода