Maincast спільно з MEGOGО презентували ігровий ролик

Maincast спільно з MEGOGO презентували креативний ролик, в якому за допомогою героїв гри розповіли про зручність перегляду кіберспортивних турнірів.

Коментарі 1671

У червні 2020 медіасервіс MEGOGO почав співпрацю з компанією Maincast, яка спеціалізується на виробництві кіберспортивного контенту. Завдяки цьому користувачі MEGOGO отримали можливість дивитися світові турніри по Dota 2, CS: GO та інших дисциплін в прямому ефірі або запису.

Стратегічно важливий етап комунікації - це донести аудиторії про зручність перегляду кіберспортивних турнірів на Smart TV. Це і є головний меседж ролика - не дивлячись на те, що відбувається навколо, ти завжди можеш включити ТВ і розділити перегляд улюблених ігор з друзями.

Кріейтори Maincast використовували ігрову середу, щоб зробити MEGOGO ближче до аудиторії, тому сюжет побудований на добре знайомих персонажів гри CS: GO. Під час того, як йде боротьба двох команд, у відео з'являється стилізований телевізор з лого компанії, який змушує головних героїв забути про все і насолоджуватися переглядом гри. Також використовується вже культова фраза гри «Easy peasy lemon squeezy», що означає «простіше простого», адже з MEGOGO переглядати киберспортивні турніри так само легко і не потребує зусиль.

"Ми завжди шукаємо нестандартні шляхи при розробці комунікаційної стратегії для наших клієнтів. З командою MEGOGO ми прийняли рішення  не використовувати креатив інших каналів комунікації, щоб говорити на мові геймерів і фанатів кіберспорту. Першим став ігровий ролик, який вже позитивно сприйняли глядачі Maincast, "- розповіла про ідею ролика медіа директор компанії Maincast Валерія Воронова.

Ролик вперше показали на світовому онлайн турнірі IEM Global Challenge 2020 по CS: GO, який проходить з 15 по 20 грудня цього року. 8 топових команд розіграють між собою 500 000 $.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода