Майно телеканалу нардепа-колаборанта Ковальова передали у розпорядження Держкіно

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) передало інформаційно-розважальний 4 канал народного депутата-зрадника Олексія Ковальова у розпорядження Державного агентства України з кіно.

Коментарі 1230
Про це повідомила пресслужба Держкіно.

У Держкіно зазначили, що майно депутата Олексія Ковальова, який підозрюється у співпраці з окупантами в Херсонській області вартістю понад 18,5 млн грн тепер працюватиме на користь України.

"Таким чином, де-юре завершено законну процедуру конфіскації активу та передачі його на потреби держави", – повідомили у Держкіно.

Інформаційний ресурс посилюватиме вплив української позиції як у вітчизняному інформаційному просторі, так і за кордоном, додали у Держкіно.

У квітні 2022 року працівники ДБР відкрили кримінальне провадження щодо народного депутата Олексія Ковальова, який після вторгнення РФ знаходиться на окупованій території Херсонської області та допомагає окупаційним військам.

6 липня генеральний прокурор повідомила його про підозру. 15 липня Ковальову обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Депутата оголошено в розшук.

16 липня за матеріалами ДБР суд заарештував майно Ковальова – частки у статутних капіталах трьох юридичних осіб, а також його банківські рахунки.

18 серпня телеканал депутата-зрадника Олексія Ковальова передали до управління АРМА.

За матеріалами https://biz.liga.net/
Обговорити з іншими читачами:
Погода