Майя Двалішвілі очолила гостьову службу Live.Network

Медіахолднинг Live.Network уже понад рік діє на українському телеринку, продовжуючи розширювати покриття, аудиторію, запускати нові проекти та доповнювати команди професіоналами.

Коментарі 2660

Нещодавно до складу команди медіагрупи долучилась Майя Двалішвілі, очоливши гостьову службу Live.Network. За плечима Майї багаторічний досвід роботи у медіа - телеканали  “Інтер”, “Новий”, “1+1”. У складі “плюсів” вона працювала останні 8 років та пройшла шлях від менеджера відділу кастингу до зіркового продюсера великих розважальних проектів. За цей час разом з командою Майя, зокрема, формувала селебрітіз каст “Танців з зірками” та “Голосу країни”.

“Свого часу я була біля витоків "Танців зі зірками" і змогла запросити на проект знаменитостей, які відмовляли іншим каналам. Тепер у мене нова потужна історія - активно розвивається не конкретний продукт, а низка телеканалів. І моя найближча ціль як менеджера — підсилити команду гостьових редакторів та підвищити їхню ефективність так, щоб він цього не зростала тривалість робочого дня, — говорить Майя Двалішвілі. — Також, в рамках роботи в холдингу, я зможу втілити те, чого завжди хотіла — даватиму можливість молодим талантам заявити про себе і стати кумирами українців”.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода