МакДональдз і гурт BTS представлять улюблене меню супергурту в ресторанах мережі

Завдяки новій колаборації зі світовими попіконами 21 століття, МакДональдз представить улюблені страви гурту BTS, які зможуть скуштувати їх шанувальники по всьому світу.

Коментарі 1406

BTS Меню буде доступне з 26 травня у всіх містах України і складатиметься з Чікен МакНагетс (9 шматочків), великої порції картоплі фрі, напою та двох улюблених соусів гурту: солодкий чилі й каджун, створених за популярними рецептами МакДональдз Південної Кореї.

«Учасники гурту мають багато спогадів пов’язаних з МакДональдз. Ми вітаємо цю колаборацію та не можемо дочекатися, щоб поділитися улюбленими стравами BTS з усім світом», – зазначили в BIGHIT MUSIC, музичному лейблі BTS.

Гурт BTS займає перші місця в чартах з 2013 року, об’єднуючи людей по всьому світу своєю музикою та позитивними меседжами. Вже незабаром шанувальники BTS в 50 країнах світу стануть ще на крок ближчими до культового гурту... бо вперше зможуть замовити улюблені страви BTS в МакДональдз в рамках програми улюблених страв зірок в МакДональдз, що була створена в США минулого року. 

 «Незалежно від того, хто ви – у кожного є улюблені страви в МакДональдз, навіть у таких суперзірок як BTS, – зазначає Ольга Васильєва, директорка з маркетингу МакДональдз Україна. – Цей гурт став явищем дійсно світового масштабу та має прихильників по всій планеті, тож ми надзвичайно раді оголосити про те, що страви, які обрали BTS своїми найулюбленішими стануть доступними для наших відвідувачів в Україні вже наступного місяця».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода