МакДональдз упроваджує інновації

МакДональдз в Україні представив два технологічних рішення, аналогів яких немає в інших ресторанах. У київському закладі на Виноградарі з’явилася перша в Україні смарт-тераса, а в Дніпрі замовлення до експрес-вікна доставляє робот-транспортер.

Коментарі 1809

У київському ресторані на Виноградарі відвідувачам пропонують розміститися на смарт-терасі. Там установлено клімат-контроль — систему обігрівання й охолодження, а сама тераса може трансформуватися із закритої у відкриту й навпаки. Завдяки цьому відвідувачі мають змогу перебувати на ній будь-якої пори року й за будь-якої погоди. Для кур’єрів на смарт-терасі облаштовано спеціальну кімнату, тож вони можуть очікувати на замовлення в комфортних умовах.

 video

Оновлення зроблено й у ресторані МакДональдз, розташованому в дніпровському ЦУМі. Щоб видавати замовлення з експрес-вікна, у закладі встановили робот-транспортер завдовжки 12 метрів. Інновація працює дуже просто: у кухні ресторану прикріплюють упаковане замовлення до транспортера, далі механізм перевозить його в повітрі під стелею закладу до працівника біля експрес-вікна, а працівник видає пакет з їжею клієнтові. Раніше через дистанцію між вікном замовлення й кухнею відвідувачі могли отримати з вікна не всі позиції меню (наприклад, картоплю фрі можна було замовити лише біля каси всередині закладу). Завдяки новому рішенню картопля та інші пропозиції відтепер доступні гостям ресторану і всередині закладу, і біля експрес-вікна. Транспортер за годину може видавати до 400 пакетів зі стравами, які відвідувачі замовили з собою. Від кухні до експрес-вікна пакунок доходить за 21 секунду.

 video

«Інновації та розвиток частина філософії нашої компанії. Для МакДональдз в Україні важливо постійно поліпшувати досвід клієнтів і полегшувати роботу працівників. Упровадження інноваційних рішень, як-от смарт-тераса, автоматизація процесів усередині ресторанів, — це приклад останніх нововведень, що допоможуть відвідувачам сповна відчути переваги сервісу МакДональдз», — коментує Віталій Стефурак, директор з розвитку МакДональдз в Україні.

За матеріалами прес-зрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода