Мандрівники віддають перевагу інклюзивним брендам

Відповідно до звіту, сім із десяти споживачів готові були б платити більше за варіанти подорожей, які підкреслюють інклюзивність і докладають зусиль до універсальної доступності.

Коментарі 1906

Доступність, інклюзивність, шаноблива мова та дух інклюзивності – це всі фактори, які зараз враховують багато споживачів, обираючи між різними продуктами та послугами. Таким чином, маркетологи повинні переконатися, що вони втілюють ці принципи в автентичний спосіб у своїй діяльності.

Expedia Group Media Solutions, підрозділ платформи цифрових подорожей, у партнерстві з Wakefield Research опитали 11 000 дорослих на 11 ринках, включаючи Австралію, Бразилію, Канаду, Китай, Францію, Німеччину, Індію, Японію, Мексику, Великобританію та США. Його аналіз виявив:

  • 92% учасників опитування погодилися, що для туристичних компаній важливо надавати мандрівникам доступні варіанти.
  • 78% респондентів повідомили, що вирішили подорожувати після того, як побачили себе в рекламі.
  • Сім із десяти респондентів сказали, що обрали б дорожчий готель, пункт призначення чи вид транспорту, якби це було більш доступним для всіх.
  • Майже дві третини респондентів зацікавлені в тому, щоб дізнатися більше про варіанти подорожей, які підтримують місцеві підприємства та громади.

«Наші результати показують, що споживачі сьогодні звертають пильну увагу на те, чи справді туристичні бренди демонструють прихильність до інклюзії, різноманітності та доступності», – Дженн Маккарті, старший директор з маркетингу брендів Expedia Group Media Solutions.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода