Marie Claire Ukraine продовжує випуск друкованої версії журналу

Незважаючи на те, що в країні триває війна, більшість підприємств зупинили свою діяльність та поставили на холд роботу, редакція Marie Claire Ukraine представила свіжий осінній номер і головна тема — життя переможе.

Коментарі 1759

Він став першим випуском, який вийшов після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. Тому теми, що розкриваються в номері, демонструють як змінилися права жінок під час війни. Редакція поспілкувалась з жінками, що стали вимушеними переселенками і повинні були кардинально змінити рід діяльності, аби прогодувати свою сім’ю в чужій країні. Також редакція дослідила феномен української вишиванки і те, як з традиційного оберегу вона стала геополітичним маніфестом.

В новому випуску журналу редакція поспілкувалась з японським художником Шо Шибуя, який зображає світові події за допомогою кольорів і синьо-жовтий став комбінацію, яка часто зустрічалась в його роботах після 24 лютого. А художниця Єва ван Кампен створює прикраси з блістерів від пігулок для переривання вагітності. Вона поділилася досвідом, як її прикраси могут стать символічним протестом проти заборони абортів у США.

В осінньому номері Marie Claire Ukraine редакція поговорила з українськими дизайнерами FROLOV, KATIMO, LITKOVSKA, the COAT, GUNIA project аби зрозуміти як змінився їх вектор діяльності після повномасштабного вторгнення.

В розділі Beauty у фокусі уваги – історія про те, як спеціалісти косметологічних клінік за останніми технологіями лікують шрами від уламків снарядів на обличчях молодих жінок. А також останні новинки і тенденції індустрії краси.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода