Марина Арістова стала ведучою оновленої програми “День.Live” на телеканалі KYIV.LIVE

Марина Арістова - рестораторка, блогерка, експерт з питань здорового харчування та виховання стане ведучою програми “День.LIVE” на телеканалі KYIV.LIVE.

Коментарі 1685

Зараз Марина успішно поєднує роботу та материнство, вона одружена та виховує трьох дітей. У своєму блозі в Instagram ділиться секретами бізнесу, а також лайфхаками сімейного затишку. 

“Це буде програма для жінок і про жінок. У прямому ефірі ми будемо розбирати цікаві та актуальні теми: як швидко приготувати щось смачненьке, будемо говорити з психологами про те, як полюбити себе по-справжньому. З кращими тренерами будемо дізнаватися, як залишатися стрункою та отримувати максимум дофамінів-ендорфінів під час тренувань. З експертами та гостями програми дізнаємось, як обрати якісні продукти, та якими кремами користуватися, аби залишатися зажди молодими. Я впевнена, що програми стане корисною для телеглядачів, а я для них помічником, який допоможе полегшити життя й зекономити час”, - розповіла про нову програму Марина Арістова. 

За форматом програми “День.Live” у прямому ефірі ведуча разом з експертами висвітлюватиме найрізноманітніші теми, серед яких дизайн, стиль, мода, кулінарія, спорт, психологія тощо.  Глядачі можуть задавати свої питання експертам, а також стати гостями студії. 

Дивіться програму “День.Live” по будням о 12:10 на телеканалі KYIV.LIVE. 

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода