Маркетингова агенція All Motion Group розпочинає співпрацю з ПриватБанком

Маркетингова агенція All Motion Group виграла тендер на SMM-супровід ПриватБанку в соціальних мережах. Робота маркетингової агенції направлена на активну взаємодію з аудиторією.

Коментарі 1507

Серед ключових SMM-завдань: системна підготовка всіх типів контенту для сторінок ПриватБанку в соціальних мережах – графіка, відео, копірайт і, що найважливіше, імплементація нової стилістики комунікації.

Також, перед All Motion Group стоять два важливих стратегічних завдання: розробити та впровадити систему антикризових комунікацій у соціальних мережах і реорганізувати сторінку компанії у бізнес-соцмережі LinkedIn англійською мовою.
“ПриватБанк завжди нестандартно вів комунікацію з аудиторією у соціальних мережах, нам це дуже  імпонує. Ми знайшли правильний підхід і запропонували креатив, який сподобався бренду. Перший місяць роботи пройшов доволі продуктивно. Окрім загального контенту, ми узгодили всі стратегічні питання і впевнено рухаємось до впровадження нових комунікаційних рішень. Беремо і робимо! Вдячна нашій команді за роботу! Скоро на вас чекає щось зовсім нове. Підписуйтесь!” –  розповідає СЕО агентства All Motion Group, Марія Дахлалла.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода