Маркетингова агенція Brain Tank створила бренд бронежилетів 02/24

Сьогодні не лише клієнти, а й війна вносить свої коригування у роботу маркетингових агенцій України. Так, агенція Brain Tank разом із партнерами створила бренд 02/24, який виробляє засоби індивідуального захисту.

Коментарі 1733

02.24 війна не питала, чи готовий ти до неї, але точно дала зрозуміти, що доведеться захищатися. Цього дня кожен українець усвідомив, наскільки він беззахисний, навіть перебуваючи у власному будинку. З ясним розумінням такого становища агенція Brain Tank разом з іншими партнерами створила бренд бронежилетів 02/24. 

Місія бренду — надати захист кожному, хто може опинитися в небезпеці. Мета — бронежилет повинен бути у кожному будинку. Тому перед брендом постає ще одне завдання — забезпечити кожного бронежилетом та попередити, що мить небезпеки може прийти у будь-який час і потрібно бути готовим.

Для цього було розроблено рекламну кампанію, з використанням різних візуалізацій шаф, серед яких бронежилет існує як частина гардеробу. У наших реаліях такий засіб індивідуального захисту актуальний не тільки для військових, а й для звичайних цивільних. 

Кампанія лише стартувала. Зараз ці концепти вже можна побачити на бордах у ЖК Новопечерські Липки, а більше — на офіційному сайті 02/24.

Слідкуйте за новинами від Brain Tank та бренду 02/24.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода