Маркетингова команда ДТЕК очолила рейтинг Best Marketing Teams конкурсу Effie Awards Ukraine 2020

Маркетингова команда ДТЕК очолила рейтинг Best Marketing Teams в категорії «Промисловість, енергетика, будівництво, нерухомість, супроводжуючі товари і послуги, B2B» на конкурсі Effie Awards Ukraine 2020.

Коментарі 7316
Крім того, ДТЕК посів третє місце в списку фіналістів на Effie Awards Ukraine 2020 в категорії «Ребрендинг» завдяки проекту «Енергія змін: ДТЕК оновив візуальний стиль.

ДТЕК представив оновлення візуального стилю в липні поточного року. Рефрешмент бренду ДТЕК демонструє ті зміни, які відбулися в ДТЕК за останні роки і відображає нову стратегію розвитку компанії, її ціннісні пріоритети і ключові напрямки розвитку бізнесу. Проект реалізований спільно з креативним агентством SHOTS.

«15 років ДТЕК розвиває українську енергетику. Ми хотіли показати те, як змінилася компанія за цей час. ДТЕК сьогодні - це активний корпоративний громадянин, партнер суспільства і держави в реалізації масштабних проектів та ініціатив. Компанія вносить свій внесок в трансформацію українського суспільства і побудову конкурентної економіки, діє прозоро й відкрито, заохочує підприємництво, співпрацю та інновації. ДТЕК ділиться своїми історіями успіху, щоб надихати і спонукати до дії інших. Енергія ДТЕК для тих, хто змінює Україну», - каже Ольга Захарова, директор з корпоративних комунікацій ДТЕК.

Про оновлення візуального стилю компанія розповіла в презентаційному ролику:
 video
«Перед ДТЕК стояв великий виклик - оновити візуальний стиль і при цьому зберегти спадкоємність візуальних елементів. Ми дали велику свободу нашому партнеру, - агентству SHOTS, - у виборі шляху реалізації нашої ідеї. Нам вдалося це зробити не просто добре, а в першу чергу - ефективно. Саме завдяки цьому ми стали фіналістами, і саме тому наша команда очолила рейтинг маркетингових команд», - каже Олександра Орда, керівник відділу маркетингових комунікацій ДТЕК.

Рейтинги Best Marketing Teams складає Всеукраїнська рекламна коаліція разом з дослідницькою компанією Factum Group.

ДТЕК взяв участь в конкурсі Effie Awards Ukraine вперше за історію компанії.
Довідка: Effie Awards - найпрестижніша нагорода в світі в галузі маркетингових комунікацій, яку отримують за головне досягнення в сфері - ефективність. Премія заснована в Нью-Йорку, США в 1968 році. Більше 50 років для рекламодавців і агентств перемога на конкурсі є глобальним символом успіху в індустрії.

Effie Awards Ukraine - щорічна авторитетна нагорода в галузі маркетингових комунікацій в Україні. Організатором Effie Awards Ukraine є Всеукраїнська рекламна коаліція, яка в 2005 році отримала ексклюзивне право на проведення премії в Україні і в 2020 році проводить її 15-тий раз поспіль. Рейтинги ефективності є невід'ємною частиною програм Effie.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода