Маркетингова стратегія для відновлення бізнесу: компанії «ВАРТО» та «DEC» тепер працюють разом

Креативна агенція «ВАРТО» взялось за розробку комунікаційної стратегії для груп компанії DEC.

Коментарі 1245

DEC вже більше 18 років працює на ринку освіти та надає комплексні послуги з питань навчання за кордоном у Канаді, США, Великобританії та країнах Європи, з нахилом у вивченні англійської мови.

Якорь«Стратегія — це основа бізнесу, його ДНК, — говорить Наталія Холод, CEO агенції комунікацій «ВАРТО». — Це не тільки набір креативних пропозицій, але й інструментів, які допоможуть досягти намічених цілей. Для нас співпраця з DEC — справжній виклик. До цього кожен відділ компанії існував та просувався окремо. Зараз задача розробити парасольковий бренд — загальне позиціонування компанії DEC, під яким об’єднуються все існуючі напрямки з урахуванням сил та можливостей кожного».

Якорь«Останнім часом, ми активно проводимо брейншторми, дивимося, які з наших направлень актуальні. Якщо продукти застаріли то, щось треба переробити, щось перевести в онлайн, діджиталізувати. Наша задача на сьогодні — критично подивитися на свій профіль та визначитися, з якими продуктами рухатися далі, — розповідає Олександр Тарченко, співвласник і CEO компанії «DEC». — Ми бажаємо об’єднати всі наші бізнес—юніти в одну спільну стратегію. Планували зробити це вже давно, а кризова ситуація, у зв'язку з пандемією, цей перехід лише пришвидшила. Партнерство з «ВАРТО» покликане об’єднати всі наші направлення під однією парасолькою—брендом та вибудувати таку стратегію для компанії, яка допоможе нам бути зрозумілими нашому клієнту».

ЯкорьГрупа компаній DEC — лідер міжнародної освіти в Україні. Стратегічна ціль — розширити свою присутність на міжнародних ринках, залишитись при цьому лідером в Україні. Компанія включає в себе більше різнопланових напрямків. DEC education — це агентство з організації навчання за кордоном. Два роки поспіль (в 2018 та 2019) за версією журнала  «The PIE (Professionals in Education)» увійшов у ТОП-5 кращих агентств світу. DEC school — мовні курси підготовка до міжнародних іспиті, унікальність у тому, що всі викладачі — носії мови. DEC Holiday — організація групових поїздок для дітей під час канікул, відпочинок та навчання у таборах при освітніх закладах за кордоном. Особливість полягає у тому, що DEC — ексклюзивний представник  British English Olympics в Україні. DEC school life — школа повного дня нового формату, яка допомагає підготуватися до отримання міжнародної освіти. DEC camp — мовний табір, який відбувається в особливій атмосфері під час шкільних канікул в Україні (Мигово, Карпати) і сприяє комплексному розвитку особистості.

«ВАРТО» надає послуги у сфері PR, маркетингу, дизайну і реклами з 2005 року. У портфоліо агенції більше 1200 проєктів, золото та срібло Effie Awards. За результатами 2019 року «ВАРТО» увійшло в топ—10 найефективніших комунікаційних агенцій країни.

Одна з ключових послуг, яку надає «ВАРТО» — це розробка комунікаційної стратегії брендів. А як раз наявність у бренда стратегії і сприяє його успішному зростанню.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода