Маркетплейс DOM.RIA офіційно змінив назву на DIM.RIA

Український маркетплейс із придбання, продажу та оренди нерухомості DOM.RIA офіційно став DIM.RIA. Продукт змінив неймінг та логотип.

Коментарі 550

«Від початку повномасштабної війни ми тримали економічний фронт. Головними нашими задачами була необхідність продовжувати надавати робочі місця, сплачувати податки, донатити і підтримувати українських військових. І ще тоді ми запустили процес щодо зміни назви продукту, аби вкотре підкреслити, що наш продукт український і створений українцями. Після закріплення усіх юридичних моментів, пов’язаних зі зміною торгової марки, що зайняло тривалий час, готові офіційно заявити, що DOM.RIA відтепер DIM.RIA», – коментує маркетинг-директор та член правління компанії RIA.com Сергій Молдаховський.

Усі функції маркетплейсу, профілі користувачів, історії спілкувань та інше – лишились незмінними. 

DIM.RIA – продукт української ІТ-компанії RIA.com, що створена і функціонує у Вінниці. У 2014 році продукт було повністю перезапущено. У 2017 році DIM.RIA презентував застосунок для пристроїв на базі iOS та Android. У 2021 році було встановлено українськомовний інтерфейс за замовчуванням на сайті, а 2022 року – видалено російську мову з мобільного застосунку. Також у 2022 році на DІM.RIA з’явилась можливість авторизації в особистому кабінеті через Дію – за допомогою Дія.Підпису.

Також зазначимо, що певний час вебсайт DIM.RIA працюватиме на обох доменах: dom.ria.com та dim.ria.com. Мобільний застосунок буде повністю оновлено.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода