Масі Найєм став героєм нового кампейну українського бренду Indposhiv

Український бренд Indposhiv представив кампейн нової колекції чоловічого одягу, обличчям якої став адвокат та військовий ЗСУ Масі Найєм.

Коментарі 1032
Після початку повномасштабної війни адвокат та ветеран бойових дій на Донбасі Масі Найєм вступив до лав ЗСУ. В червні він отримав тяжке поранення, в результаті якого втратив одне око.

«Натхненні сміливістю і мужністю українських чоловіків, ми вирішили створити колекцію одягу, який підкреслив би ці риси, — пояснили в Indposhiv. — А її обличчям став Масі Найєм, український громадський діяч та військовослужбовець. Він дивом залишився живим, втратив око, але не зламався, а став ще більш сильним та загартованим».

За словами засновниці Indposhiv Катерини Возянової, у колекціях вони завжди відображали своє уявлення про гардероб сучасного українського чоловіка.

«У 2022 році змінилося все — і ставлення до одягу, і уявлення про те, яким тепер він має бути. Змінилися і наші клієнти. Раніше ми визначали їх як чоловіки, котрі зробили себе самі. З 24 лютого до цього визначення додалося ”і привели нашу країну до перемоги”».

В новій колекції Indposhiv представлені піджаки та сорочки з акцентними деталями в стилі мілітарі, штани-карго, плащі та бомбери. Кожна річ виготовляється вручну та піжганяється індивідкально для замовника.

Замовити речі з нової колекції можна буде найближчим часом.
За матеріалами https://donttakefake.com/
Обговорити з іншими читачами:
Погода