Машинобудівне підприємство Магма випустило нове відео для залучення міжнародних проектів

Машинобудівне підприємство Магма розташоване в Маріуполі Україна в співпраці з маркетинговим агенством PlanC випустили своє перше рекламне відео високого рівня для сприяння розширення глобальної стратегії міжнародного продажу , а також для поширення переваг України для найбільших світових виробничих підприємств

Комментарии 1788
 video
«MAGMA - це міжнародна машинобудівна компанія, що базується в Маріуполі, Україна, яка створює від розробки до завершення 100+ замовлень ,виробляє більше ніж 3500 тонн на рік індивідуальних машинобудівних проектів для клієнтів на більш ніж 12 світових ринках.

Наші амбітні плани міжнародного розширення на наступне десятиліття вимагали створення високостратегічногокорпоративного відео, яке допоможе продемонструвати наші можливості дуже спеціалізованим клієнтам щодо переваг роботи з нами, і чому Україна є найкращим вибором з точки зору вартості,навичок та якість кінцевого продукту ».


Андрій Стремовський, заступник директора MAGMA

«З кожним клієнтом постають нові виклики. Для MAGMA важливим було висвітлення саме того, що робить їх настільки особливими не лише з точки зору раціональних вигод, але, тим більше, у проявленні їхньої культури та того, хто вони, як люди . MAGMA - це неймовірний клієнт, який вітав нас з розпростертими обіймами та дозволив нам продемонструвати їхні передові методи та ще важливіше те, які вони професіонали та чому вигідно встановлювати бізнес відносини . Це диференціатор, коли йдеться про донесення потужного відео!»

Люк Шеньє, генеральний директор,PLAN C

(Зліва направо) Андрій Стремовський, Люк Шеньє, Даніл Терпан, Максим Пилипенко
(Зліва направо) Андрій Стремовський, Люк Шеньє, Даніл Терпан, Максим Пилипенко
За матеріалами прес-релізу.
Обсудить с другими читателями:
Погода