McCANN KYIV разом із КиївПрайд анонсував айдентику ПрайдМісяця2021

«Пліч-о-пліч на захист рівноправ’я» – девіз Маршу Рівності на захист прав ЛГБТІ+ спільноти, який пройде в Києві 19 вересня.

Коментарі 1509

КиївПрайд спільно з мережевою рекламною агенцією McCANN KYIV презентує цьогорічний логотип Маршу Рівності й ПрайдМісяця, який передує події.

Для створення прайд-логотипа вперше в Україні було використано інклюзивний веселковий прапор, який також включає видимість людей кольору й трансгендерної спільноти.

КиївПрайд2021 створить маніфест із вимогами до влади, в якому вимагатиме імплементацію закону, що захистить усі вразливі верстви населення від злочинів на ґрунті ненависті й нетерпимості.

«Єдність у боротьбі за свої права, рух пліч-о-пліч із нашими союзниками, союзницями й усією спільнотою – це запорука досягнення безпеки й наших вимог до влади. Пліч-о-пліч ми виступаємо за рівноправ’я. Логотип КиївПрайду2021 відображає те, що нас об’єднує боротьба за наші права», – говорить Ленні Емсон, директор ГО «КиївПрайд».

Тема КиївПрайд2021 – «Країна для всіх. Закони для життя. Держава для безпеки». Активності ПрайдМісяця, який передуватиме Маршу Рівності 2021, розпочались 21 серпня і триватимуть до 19 вересня в Києві й інших містах країни.

 video

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода