McDonald's повністю йде з Росії, ресторани продадуть

McDonald's у понеділок, 16 травня, оголосив про рішення піти з російського ринку.

Коментарі 1744
Всі 850 ресторанів американської мережі фастфуду продадуть, повідомляє агентство Associated Press.

Причиною свого рішення компанія називає гуманітарну кризу, викликану війною. Збереження бізнесу в Росії "більше не відповідає цінностям McDonald's".

На початку березня компанія вирішила закрити свої ресторани в Росії, але весь цей час продовжувала платити зарплати 62 000 працівників. McDonald's сподівається, що покупець ресторанів, якого поки що не знайшли, збереже ці робочі місця.

Гендиректор McDonald's Кріс Кемпчинські наголосив, що хоч рішення піти з російського ринку й було непростим, цінності компанії та зобов'язання перед світовою спільнотою для неї важливіші.

"У межах рішення McDonald's про вихід з російського ринку компанія має намір продати всі свої ресторани в Росії місцевому покупцю, а також – ініціювати процес щодо позбавлення всіх цих ресторанів права на використання бренду. Це потягне за собою припинення використання назви, логотипу, торгових марок та меню McDonald's", – йдеться в заяві компанії.McDonald's планує зберегти свої торгові марки в Росії й почне знімати з закладів жовті арки літери "М" та інші елементи фірмового стилю.

За матеріалами https://biz.liga.net
Обговорити з іншими читачами:
Погода