McDonald’s в Україні запускає доставку разом з Bolt Food

McDonald’s розпочав cпівпрацю з новим партнером з доставки – Bolt Food, що розширить доступність McDelivery та зробить послугу ще зручнішою для клієнтів, адже відтепер зможуть обирати серед двох сервісів.

Коментарі 1106

Доставка у тестовому варіанті спершу працюватиме у 21 ресторанах McDonald’s у Києві та 4 ресторанах у Львові.

Після закінчення тестового періоду, який необхідний для відпрацювання усіх процедур, послуга стане доступною в решті ресторанів у Києві та Львові. Також доставка поступово розширюватиметься на інші міста України, де працює партнер, аби якомога більше людей змогли скуштувати улюблені страви поза ресторанами, де їм найбільш зручно.«

Попри виклики воєнного часу, ми продовжуємо покращувати досвід клієнтів. Завдяки співпраці з новим партнером з доставки Bolt Food ми стаємо ще ближчими до наших клієнтів і надаємо їм можливість максимально зручно робити замовлення через звичний для них сервіс. Розвиток партнерств і розширення бізнесу сьогодні є дуже важливим для зміцнення української економіки та внеску в її подальше відновлення” — коментує Юлія Бадрітдінова, генеральна директорка МакДональдз в Україні, Чехії та Словаччині.

Доставка із ресторанів McDonald’s здійснюватиметься через застосунок партнера Bolt Food і буде діяти в радіусі 2 км. Отримати замовлення можна протягом 30 хвилин.

«McDonald’s – це легендарний бренд, і ми дуже раді, що Україна нарешті доєдналася до переліку країн, де Bolt Food та McDonald’s успішно співпрацюють і розвивають ринок доставки. Як тут не згадати неперевершену класику з відомого кінофільму: «Гадаю, що це початок чудової дружби». У виграші будуть усі, і насамперед українські споживачі», – заявив Іван Гринчук, керівник напряму доставки їжі Bolt Food в Україні.

За матеріалами пресрелізу 

Обговорити з іншими читачами:
Погода