Медіа про українське мистецтво Your Art «стає на паузу» через брак фінансування

Надалі платформа функціонуватиме в режимі новинного медіа, але вже без кураторського погляду головної та старшої редакторки — Насті Калити й Аміни Ахмед.

Коментарі 990

Медіа про українське сучасне мистецтво Your Art, створене у 2019 році, оголосило, що «стає на паузу» через брак фінансування. 

«Сьогодні основна частина видання, ті, хто його створював, через брак фінансування змушені скласти свої повноваження та піти з Your Art. Надалі платформа функціонуватиме в режимі новинного медіа, але вже без кураторського погляду головної та старшої редакторки — Насті Калити й Аміни Ахмед. Наш приватний інвестор збереже домен та доступ до текстів, щоби ми всі могли знайти потрібний матеріал та поділитися текстом. Проєкт не закривається, а стає лише на паузу», — йдеться в повідомленні.

Видання подякувало читачам і читачкам, художникам і художницям, авторам і авторкам, колишнім колегам:

«Спасибі всім, хто відгукувався на наші пропозиції, тим, хто разом із нами сміливо експериментував із форматами. Дякуємо інституціям, що завжди радо налагоджували співпрацю, а також дружнім медіа, які нас підтримували.

Окремо хочемо подякувати нашим колегам, з якими ми співпрацювали, але які в якийсь момент пішли з команди через ті чи інші обставин: Уляні Калуш, Світлані Лібет, Саші Закревській, Віті Поповій та Юлії Бенюх. Окремо — Петру Бондаревському, який сприяв тому, щоб Your Art став можливим».

За матеріалами detector.media
Обговорити з іншими читачами:
Погода