Медіа-розміщення в поєднанні з якістю креативу виводять оголошення в топ

Згідно з новим дослідженням, медіарозміщення та якість креативу повинні взаємодіяти, коли йдеться про ефективні рекламні стратегії.

Коментарі 1847
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com

Дослідження «Creative, the Performance Powerhouse», проведене Magna Media Trials і Yahoo, вивчає роль, яку креативність відіграє в ефективності реклами, і елементи, які цьому сприяють.

Маркетологи можуть отримати значну користь від невеликих покращень у своїх оголошеннях, щоб оптимізувати ефективність реклами, а також підвищити якість бренду та довіру.

  • Творча якість на 56% впливає на намір купити та є важливою для підвищення обізнаності та формування думки споживачів.
  • Маркетологи повинні оптимізувати медіа на різних пристроях, використовуючи мобільне мислення, забезпечуючи переконливі пропозиції щодо брендів і Call-to-Action.
  • Неякісний креатив може покращити або зіпсувати запам'ятовування реклами; якість реклами сприяє запам’ятовуванню на +23%, але лише на +2% для реклами низької якості.
  • Яскраві візуальні ефекти приваблюють споживачів, схильних до покупки, і тих, хто шукає продукт, який, імовірно, помітить (підвищення на 20%).
  • Споживачам подобається реклама з покращеними візуальними ефектами (зростання на +13%), як-от присутність людини, зображення продукту чи помітне розміщення логотипу.
  •  Покращені зображення на настільному комп’ютері сприяють підвищенню наміру пошуку (зростання на +27%) і підвищення на +50% для покращення асоціації повідомлень.
  • Оголошення з більш інформативними повідомленнями відображаються протягом довшого періоду часу та підказують наступні кроки на мобільному пристрої.
  • Оголошення з чіткими пропозиціями бренду залишаються на екрані на +8 секунд довше та спонукають споживачів шукати пропозиції (зростання на +32%).

«Стартегія медіа розміщення та використання креативу для охоплення потрібної аудиторії однаково важливі для успішних рекламних кампаній, але жодна кількість чудових медіа не може працювати добре, якщо креатив посередній», – Кара Манатт, виконавчий віце-президент, керуючий директор Intelligence Solutions, Magna.

Обговорити з іншими читачами:
Погода