Медіагрупа «Накипіло» стала власником радіостанції Карпія

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензію ПП «ТРК «Ефір-Р» (позивні «Радіо-Р») у зв’язку зі зміною власників та програмною концепцією. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 9 березня.

Коментарі 812
Радіостанція раніше належала харківському бізнесмену Андрію Карпію. Компанія мала ліцензії на мовлення у місті Рені Одеської області. Новим власником стала харківська медіагрупа «Накипіло».

Як розказав у коментарі «Детектору медіа» головний редактор радіо «Накипіло» Євген Удовиченко, надалі компанія планує отримати тимчасовий дозвіл на мовлення у період дії воєнного стану на частоті у Харкові 92.2 МГц, і вже з цього приводу звернулась до регулятора. «Детектор медіа» готує бліц-інтерв’ю про плани радіостанції.

Наразі радіостанція «Накипіло» мовить в онлайні і входить до складу однойменної медіагрупи. Це місцевий мовник, в ефірі якого виходять новини та репортажі, інтерв’ю з військовими, політиками, волонтерами, громадськими діячами, митцями, новини про події у Харкові та області.

За матеріалами Detektor.media
Обговорити з іншими читачами:
Погода