Медіасервіс MEGOGO презентував нову приставку MEGOGO BOX

MEGOGO презентував нову медіаприставку MEGOGO BOX із розширеним функціоналом та підтримкою 4К. Відтепер Smart TV може бути доступним на будь-якому телевізорі

Комментарии 2701

MEGOGO BOX на базі Android TV дає можливість переглядати на будь-якому телевізорі сервіси, які потребують Smart-функцій. Підключивши приставку до телевізору, користувач отримує повний функціонал, який пропонує медіасервіс MEGOGO, а саме: тисячі фільмів, серіалів та понад 250 телеканалів; управління ефіром, зокрема, пауза, перемотування і телеархів. 

Новий MEGOGO BOX, у порівнянні із попередньою моделлю, має відкритий доступ до Google Play, що дозволяє встановлювати будь-які додатки. До того ж, приставка має два варіанти підключення до телевізору: HDMI V1.4, який дає розширення до зображення в форматі 4K, та AV чи, так званий, «тюльпан».

Іван Шестаков, директор із маркетингу та стратегії MEGOGO

Відсутність Smart-функцій на телевізорі вже давно не є перешкодою для перегляду популярних відеосервісів. Приставка MEGOGO BOX зібрала весь необхідний функціонал. Що важливо, підключення через вихід «тюльпан» значно розширює модельний ряд телевізорів. Пристрій легкий у підключенні та має простий інтерфейс. А доступна ціна зможе відкрити для більшості ТБ нового покоління.

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода