Медіасервіс MEGOGO став ексклюзивним партнером каналу 2+2 у виробництві серіалу «Ангели»

Команди телеканалу 2+2 та медіасервісу MEGOGO вперше об’єднали зусилля для виробництва гостросюжетного серіалу «Ангели», прем’єра якого запланована на осінь цього року.

Коментарі 1707

В рамках співпраці компаній ексклюзивний допрем’єрний показ 16-серійного серіалу «Ангели» відбудеться на медіасервісі MEGOGO за добу до всеукраїнської телевізійної прем’єри на загальнонаціональному телеканалі 2+2. Допрем'єрний показ також буде здійснений на VOD-платформі 1+1 Video та партнерському проєкті 1+1 медіа – Київстар ТБ.

Серіал «Ангели» розповідає історію про роботу елітного спецзагону у структурі МВС, головне завдання якого – захист важливих свідків. Універсальні бійці, які звикли ризикувати та наражатися на небезпеку заради успіху операції, на чолі з куратором Вікторовичем щодня виконують надсекретні завдання: перевозять цінні папери, охороняють відомих політиків, супроводжують свідків з особливо важливих справ, а також звільняють полонених. Прибуття у загін нового бійця – колишнього поліцейського і за сумісництвом зятя героя Вікторовича, і одна невдала спецоперація назавжди змінить життя «Ангелів».

У головних ролях: Олександр Піскунов, Алеся Романова, Гліб Михайличенко, Віталій Ажнов, Олександр Пожарський, Антон Єрьомін, Анастасія Капінус, Сергій Фролов. Режисер: Олег Масленніков. Головний сценарист: Марк Лимаренко.

Виробництвом серіалу займається продакшен студія SFERA FILM на замовлення телеканалу 2+2 у партнерстві з медіасервісом MEGOGO.

«Зараз саме час починати працювати над створенням контенту. Для цього варто мати правильний підхід та надійних партнерів, якими і є 2+2. Крім того, вкрай важливо у такий непростий період підтримувати українського виробника контенту і створювати якісні продукти. Тож ми й надалі працюватимемо в напрямку створенням контенту в Україні. Вже скоро представимо ще декілька серіальних новинок, про які повідомимо згодом», – коментує Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

«Проєкт «Ангели» наш перший досвід співпраці з компанією MEGOGO, як зі стратегічним партнером у виробництві контенту. Ми розуміємо важливість і перспективність розвитку власного виробництва національного телепродукту, саме тому об’єднали зусилля з медіасервісом, що дало нам змогу створити продукт високої якості. Сподіваюсь, наш перший досвід буде успішним і залучення партнерів до серіального виробництва невдовзі стане звичною практикою, що стимулюватиме розвиток ринку виробництва якісного вітчизняного контенту», – коментує Cергій Кизима, генеральний продюсер каналу 2+2.

Дата прем’єри стане відомою вже згодом. Глядачам MEGOGO серіал буде доступний за передплатами «ТБ і Кіно: Оптимальна» та «ТБ і Кіно: Максимальна».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода