Медіасервіс MEGOGO запускає нову гру для Smart TV

На MEGOGO з'явилася нова сімейна гра Imagio, яка поповнить нещодавно створений розділ «Ігри» на Smart TV.

Комментарии 1913

Це гра в асоціації, створена за аналогією до популярної Dixit, але замість поля у гравців буде телевізор, а всі карти будуть прямо в мобільному телефоні. Гра безкоштовна і доступна навіть для незареєстрованих користувачів.

Щоб зіграти в Imagio достатньо у додатку MEGOGO на Smart TV запустити гру у відповідному розділі. Далі кожен учасник за допомогою QR-коду на телевізорі або через перехід за вказаним посиланням зможе приєднатися до процесу.

Зараз до гри доступна колода з 60 карт. Вже найближчим часом будуть доступні нові колоди, пропрацьовані і створені ілюстраторами спеціально для цієї гри. Кількість карт буде постійно поповнюватися.

Гра вже підтримується на моделях LG з системою WebOS і Samsung з операційною системою Tizen від 2017 року. Найближчим часом Imagio з'явиться і на інших моделях Smart TV.

«В умовах карантину дуже важливо залишатися у хорошому гуморі. Ми розробили Imagio гру, яка дозволить всій родині збиратися у вітальні та спілкуватися, взаємодіяти один із одним, піднімати настрій. Гра безкоштовна, тому весело і корисно провести час може кожна сім'я, досить просто зайти в додаток MEGOGO на Smart TV. Гра, як і її аналог, повністю базується на уяві і спілкуванні учасників», – розповідає Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

Нагадаємо, на початку березня MEGOGO запустив окремий розділ з іграми. Окрім нової Imagio, в доступі 5 популярних ігор: «Історія Гімлі», «Пасьянс Клондайк», «Вікторина на мільйон», «Нарди» і «Мінер».

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода