Mediavest стає Spark Foundry

Агентство нарощує потужності по всьому світу

Коментарі 4544

Mediavest, медіа агентство повного циклу в складі Publicis One, оголошує про ребрендинг і нову назву – Spark Foundry. Ця зміна підкреслює наше постійне прагнення до еволюції та відображає розширення спектру послуг агентства.

Назва Spark Foundry (англійською Foundry  - ливарня) символізує енергію “сплаву” сміливого духу стартапу з душею потужної компанії – основну візію нашого агентства, яка поєднує в собі підприємницький інноваційний бізнес підхід із повним переліком ресурсів, можливостей та ринкового впливу Publicis One.

За минулий рік, керуючись цим баченням, агентство розпочало співпрацю з чималою кількістю нових клієнтів по всьому світу, включаючи BEL Groupe, MTV, KFC, Mattel, H&R Block, Expedia, EuroLoan, Virgin Mobile, OnePlus та Diageo.  

Відтак Spark Foundry зі своїми 3500 співробітниками по всьому світу має на меті впевнено зростати на рекламному ринку, пропонуючи найкращі у своєму класі можливості для клієнтів.

Директор Spark Foundry, Україна, Ольга Воронова:

Ми залишаємо в минулому ім'я Mediavest, тому що наші пропозиції клієнтам вийшли за межі виключно “медіа” та “інвестицій”, тих двох складових назви, які були актуальними на час створення агентства. Сьогодні наша команда надає найсучасніші та повнофункціональні сервіси, які включають економетричне моделювання, роботу з аналітикою, електронною комерцією, контентом та багато іншого.
Унікальна візія агентства Spark Foundry у поєднанні з масштабами Publicis One перетворюється на потужну енергію, спрямовану на досягнення результатів нашими клієнтами.

?sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода