MEGOGO Audio вже доступно на iOS

Користувачам смартфонів із системою iOS став доступний у мобільному додатку MEGOGO напрямок MEGOGO Audio, який включає все, крім музики.

Комментарии 1377
Аудіокнижки найпопулярніших видавництв та подкасти на різноманітну тематику спершу були доступними для користувачів мобільних пристроїв із системою Android, а відтепер – на iOS.

Нагадаємо, на початку грудня медіасервіс MEGOGO запустив розділ аудіо із понад сотнею подкастів та тисячами аудіокнижок. Наразі у наявності майже 3000 різножанрових аудіокнижок, кількість яких продовжує зростати. Чимало бестселерів доступні для існуючих передплатників MEGOGO, але деякі – за поштучним продажем по аналогії до фільмових прем’єр. MEGOGO вже працює над створенням значної частини аудіокнижок власного виробництва та скоро представить чимало ексклюзивних новинок для своїх слухачів. Щодо подкастів, слухачам доступно близько 100 випусків, які є безкоштовними. Усі вони поділені за тематиками. Більшість випусків – власного виробництва.

Розділ аудіо доступний лише для користувачів додатку MEGOGO на смартфонах, крім того, контент можна завантажувати для прослуховування офлайн у самому додатку. Як і раніше зазначалось, MEGOGO не збирається обмежуватись аудіокнижками та подкастами, і вже скоро представить ще кілька нетипових аудіоформатів.

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода