MEGOGO Audio з’явився на Android Auto

Відтепер власники автомобілів із аудіосистемою, що підтримує технологію Android Auto, мають доступ до розділу «Аудіо» медіасервісу MEGOGO. Майже 45 000 годин аудіоконтенту, тисячі аудіокнижок та найпопулярніші подкасти з’явились у зручному форматі для прослуховування в автомобілі.

Коментарі 1148

За наявності мобільного додатку MEGOGO у смартфоні, користувачі Android Auto, можуть розпочати прослуховування контенту без додаткових налаштувань. Після автоматичної синхронізації відкриється доступ, як до аккаунту користувача MEGOGO, так і до всього аудіоконтенту, зокрема й раніше придбаного чи завантаженого. 

За відсутності MEGOGO у мобільному пристрої, необхідно завантажити додаток на смартфон в Google Play, після чого можливість прослуховування з'явиться в Android Auto.

«MEGOGO вже давно вийшов за рамки кіно і ТБ. Ми постійно запускаємо нові продукти, такі як ігри для Smart TV або ж кіберспортивні трансляції. І все заради того, аби користувачу було зручно і комфортно споживавати контент. Тому тепер MEGOGO не лише на домашньому телевізорі чи смартфоні, але і у вашому авто», – додає Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO. 

Нагадаємо, MEGOGO Audio – це нещодавно створений напрямок MEGOGO, що має близько 7000 аудіокнижок, кілька сотень подкастів, частина з яких власного виробництва. Від початку розділ «Аудіо» був доступний для користувачів додатку MEGOGO на смартфонах.

Зазначимо, усі подкасти на MEGOGO абсолютно безкоштовні, навіть для незареєстрованих користувачів. Серед них найпопулярніші власні рубрики: «Як це працює», «Феномени», «Виріс, та забув спитати». Віднедавна на MEGOGO з’явились подкасти «Радіо НВ», «Шит ай ноу лайв», «Буде тобі наука» і багато інших, кількість яких постійно зростає.

Більшість аудіокнижок доступні за основною передплатою MEGOGO, а деякі – за поштучним продажем по аналогії до фільмових прем’єр. Крім того, наявна певна кількість безкоштовного книжкового аудіоконтенту. 

Вже найближчим часом планується поява MEGOGO Audio для Apple CarPlay.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода