MEGOGO додав до передплати кінострічки від The Walt Disney Company

Медіасервіс MEGOGO включив до передплати кінохіти від The Walt Disney Company. Відтак передплата збільшилась на понад 100 популярних фільмів і мультфільмів. Значна частина має українську аудіодоріжку.

Коментарі 1903

Контент The Walt Disney Company включає також фільмові хіти від Searchlight Pictures, які вперше представлені у передплаті українського медіасервіса.

Серед фільмових новинок передплати: «Зоряні війни: Останні джедаї», «Соло. Зоряні Війни. Історія», «Люди Ікс», «Ніч в музеї», «Міцний горішок», «Перевізник», «Залізна людина» і «Тор» від Marvel Studios та багато інших. Серед мультфільмів: «Льодовиковий період», «Шпигуни під прикриттям», «Гарфілд» та інші.

«Бібліотека MEGOGO майже щодня поповнюється цікавим контентом. Наш пріоритет постійне збільшення кількості фільмів за передплатою. Фільми Disney топовий контент, який тепер доступний всім нашим передплатникам», – говорить Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

Контент від The Walt Disney Company доступний за передплатою «ТБ і Кіно: Максимальна». Наразі в передплаті більш як 300 каналів, тисячі фільмів, серіалів та мультфільмів, спортивні трансляції, аудіоконтент та багато іншого. 

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода