MEGOGO ексклюзивно покаже трансляцію бою між Постолом та Раміресом

Цієї неділі, 30 серпня, пройде бій за титул чемпіона світу в першій напівсередній вазі за версіями WBC і WBO між українцем Віктором Постолом та американцем Хосе Карлосом Раміресом

Коментарі 927
Подію ексклюзивно показуватиме MEGOGO. Раніше повідомлялося, що медіа сервіс придбав ексклюзивні права на показ в Україні подій американської боксерської промоутерської компанії Top Rank.

Бій буде доступний до перегляду усім користувачам передплат «ТБ і Кіно: Оптимальна»та «ТБ і Кіно: Максимальна». Трансляція проходитиме на медіа сервісі у розділі«Спорт».

Українець Віктор Постол розпочав займатися боксом 1996 року, вже за три роки став чемпіоном України. Професійну кар’єру почав у 2007 році, на своєму рахунку має 31 перемогу та лише 2 поразки. Колишній чемпіон світу в першій напівсередній вазі за версією WBC (2015-2016).

Наразі обидва чемпіонські титули WBC і WBO у першій напівсередній вазі належать Хосе Карлосу Раміресу. Американець розпочав свою професійну кар’єру 2012 року. Має 25 перемог та жодної поразки.

Чи отримає Рамірес першу поразку та чи передасть одразу два пояси українцю Віктору Постолу – дивіться в ніч на 30 серпня на MEGOGO у розділі «Спорт». Точний часбою буде відомий згодом на MEGOGO.

За матеріалами прес-релізу.
Обговорити з іншими читачами:
Погода