MEGOGO оновила додаток на Apple TV

Відеосервіс MEGOGO додав суттєві оновлення до роботи свого додатку на медіаприставці Apple TV.

Комментарии 1182
Головною відмінністю став новий плеєр, який тепер має безліч функцій, що роблять перегляд контенту більш комфортним, також з’явилась підтримка 4К, яка дозволяє дивитися відео з найбільш чітким зображенням. Крім того, оновлена функція пошуку, покращена стабільність роботи і оптимізована робота tvOS 13.

Користувачам MEGOGO на Apple TV тепер доступний ряд таких функцій в плеєрах: EPG (програма передач), CatсhUp (можливість перегляду телевізійного контенту в записі), TimeShift (функція «паузи» і «перемотування»), зміна якості зображення, зміна аудіодоріжки і субтитрів, наявність списку каналів.

Стандарт зображення 4К дає користувачам якісніше зображення, адже формат використовує в 4 рази більше пікселів ніж стандартний HD. Відтворення кольорів дає максимально природні відтінки до найдрібніших деталей. Дана функція доступна для приставок з підтримкою 4К.

Більше інформації про роботу додатка MEGOGO на Apple TV, а також інструкція по встановленню – доступні за посиланням https://megogo.net/ua/devices-tv#media

Нагадаємо, додаток MEGOGO для Apple TV увійшов у колекцію «Краще 2016» в App Store. А це означає, що додаток повністю відповідає критеріям, вимогам і інноваційним рішенням.

MEGOGO – це найбільший у Східній Європі і СНД відеосервіс для перегляду онлайн ТБ і кіно. Щомісячна аудиторія сервісу становить 50 млн. унікальних користувачів. Каталог ресурсу – понад 77 000 одиниць відео, з яких понад 5000 одиниць художніх фільмів і серіалів, понад 1500 мультфільмів, близько 45 000 телевізійних шоу, концертів і музичного відео, а також більше 20 000 новинних програм. Сервіс надає можливість переглядати контент на будь-яких пристроях – телевізорах Smart TV, комп'ютерах, планшетних ПК, смартфонах і т.д. Мобільні додатки MEGOGO для iOS і Android зроблять перегляд ще більш зручним.


По материалам пресс-релиза
Обсудить с другими читателями:
Погода