MEGOGO першим у світі серед бродкастерів будує метавсесвіт для своїх глядачів

За допомогою медіасервісу користувачі зможуть долучитися до розвитку цифрової цивілізації

Коментарі 2850

Від сьогодні перегляд контенту на медіасервісі MEGOGO буде винагороджуватись цифровими майновими правами на віртуальні продукти. Нова можливість популяризуватиме цифрові активи, які вже набувають популярності серед просунутих користувачів у світі. 

В межах проєкту мова йде про так звані NFT (невзаємозамінні токени) аналог права власності на цифрові активи. 

«Це нові поняття, які поки що мало зрозумілі широкому загалу. Тому MEGOGO, впроваджуючи ці технології, намагається показати своїм користувачам цінність цифрових активів, прив’язавши їх до реальних подарунків. Саме на них можна обміняти здобуті протягом перегляду цифрові фрагменти», – зазначає Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

Серед реальних подарунків, які в результаті обміну зможуть отримати глядачі: кавомашини, гриль-барбекю, телевізори, знижки на авіаквитки та багато іншого. Їх перелік буде постійно поповнюватись.

Долучитися до процесу досить легко. Просто під час перегляду MEGOGO на екрані з’являтимуться повідомлення щодо нарахування віртуального фрагменту (вони й будуть тими самими NFT). Коли фрагментів накопиться достатньо, із них можна створити пак. Відкривши його, глядач гарантовано отримує один із призів реальний подарунок чи додаткові фрагменти, які потрібні для створення паків із більш цінними подарунками всередині.

Серед контенту, що включатиме подарункові фрагменти: футбольні трансляції, шоу «Пекельна кухня» та «Хто зверху» на Новому каналі. Перелік буде зростати. 

Зважаючи на тематику контенту, наразі користувачі отримуватимуть спортивні та кулінарні фрагменти. Згодом із них можна створити різні типи паків із реальними подарунками. Обидва паки мають три типи бронзовий, срібний та золотий. Чим «дорожчий» пак, тим цінніші подарунки він може містити. Створювати паки можливо необмежену кількість разів за наявності накопичених фрагментів. Кількість фрагментів, із яких складається будь-який пак, можна переглянути в «рецепті» до кожного паку.

Із усіма деталями та процесом отримання подарунків можна ознайомитися за посиланням https://megogo.net/ua/packs.

А вже з наступного року користувачі MEGOGO зможуть навіть обмінюватись між собою накопиченими фрагментами в межах медіасервісу та на платформі DMarket, аби збирати фрагменти для отримання цінних подарунків. 

«Немає жодного сумніву в тому, що цифрові активи стануть справжньою цінністю для всього людства найближчими роками. Без розуміння основних принципів нової реальності ми можемо залишитись в «кам’яному віці» цивілізації. NFT – це ніби свідотство, яке підтверджує право власності на будь-що, а тому є аналогом приватної власності, предметом обміну або диплому про освіту. NFT вже має реальну цінність в цифровомі світі. Цим проєктом ми прагнемо не тільки популяризувати та пояснити нашим користувачам цінність цифрових майнових прав, а й створити процес отримання та обміну віртуальних предметів так, як це буде зроблено в метавсесвітах – в ігровому форматі, де від самого процесу користувачі вже отримують задоволення. Саме тому тут є «фрагменти», «паки» та «рецепти», – говорить Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

Проект реалізовано на базі технологій та інфраструктури американської компанії DMarket.

«Настала ера метавсесвітів та передові бренди стають частиною глобального тренду. Незабаром у компаній не буде іншого виходу як приєднатися до Web 3.0. Ми раді стати партнером MEGOGO – першим у світі OTT-провайдером, який будує дорогу у новий світ для всієї індустрії», – наголосив Влад Панченко, СЕО та співзасновник DMarket.

Наразі проєкт працює у тестовому режимі.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода