MEGOGO презентував аудіосеріал про Валерія Лобановського

Історії про тренера, футболіста, друга та інтелектуала

Коментарі 1160

Сьогодні, 29 травня, медіасервіс MEGOGO запустив документальний аудіосеріал «Маятник». Проєкт розповідає про життя та футбол Валерія Лобановського: від кар’єри гравця до останнього матчу у ролі тренера.

Проєкт складається із сімох частин, які охоплюють різні періоди життя та кар’єри Лобановського. Аудіосеріал має наратора — Вадима Скічка, футбольного коментатора, який веде оповідь і не дає слухачу загубитися в контексті і подіях. Герої аудіосеріалу — друзі і знайомі Валерія Лобановського, які епізод за епізодом змальовують портрет спортивного метра. 

В аудіосеріалі взяли участь відомі українці, які особисто знали Валерія Лобановського. Серед героїв аудіосеріалу: Леонід Кравчук, перший президент незалежної України;  Олег Базилевич-молодший, син Олега Петровича Базилевича; спортивні журналісти: Валентин Щербачов, Володимир Гарець і Дмитро Москаленко; відомі футболісти: Олег Протасов, Сергій Попов, Володимир Сергєєв, Сергій Собецький та Валерій Яремченко.

«Новий аудіпроєкт ми вирішили присвятити Валерію Лобановському з досить багатьох причин. Почнімо з того, що це легенда світового спорту, саме він сформував історію українського футболу і саме завдяки його майстерності команди ставали справжніми чемпіонами, а футболісти — зірками. Навіть зараз його системний і аналітичний підхід до гри не припиняє вражати, — зазначає Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO. —  Аудіосеріал «Маятник» зібрав історії, які раніше ніколи не звучали і кожна з яких показує різні сторони Валерія Васильовича. Лобановського знають здебільшого як тренера, однак ми подивилися на нього і як на гравця, який мав свій особливий стиль, і як на багатогранну особистість крізь призму стосунків з іншими».

Над продуктом працювала команда MEGOGO Audio. Режисер — Корній Грицюк. Сценаристи — Корній Грицюк, Ірина Козюпа, Вадим Скічко. Продюсери — Катерина Котвіцька, Юлія Білоус. Звукорежисери — Василь Явтушенко та Ася Федоськіна.

Зазначимо, що вечір презентації аудіосеріалу відбувся 29 травня в івент-просторі PMHUB.

Прослуховування аудіосеріалів, як і подкастів, абсолютно безкоштовне та доступно у розділі «Аудіо» додатку MEGOGO на смартфонах на базі iOS та Android, в автомобілях із аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay. Також проєкт доступний на Smart TV (розділ «Серіали») та веб-версії MEGOGO за посиланням.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода