MEGOGO стає провайдером розваг

28 вересня стартувала масштабна рекламна кампанія MEGOGO. Для підготовки якої знадобилось 7 місяців аналітичної та креативної роботи. В результаті чого бренд отримав оновлену стратегію комунікацій та «заговорив» зі споживачем новою ще більш зрозумілою мовою.

Коментарі 1673

Основна ідея кампанії формується на інсайті: дім — не конкретне місце; дім — там, де твої рідні, де тобі добре і де є MEGOGO. Тож головні герої рекламної кампанії з’являються в абсолютно неочікуваних місцях, але поряд із ними завжди MEGOGO, який робить дозвілля по-справжньому затишним, домашнім, незалежно від того, де б користувач не знаходився. 

Над розробкою ідеї працювала агенція Fedoriv. В ході роботи було проведено широке дослідження ринку, аналіз аудиторії та поведінки користувача. Загалом в опитуванні взяли участь 3000 респондентів.

«MEGOGO щороку примножує нові напрямки й розробляє інноваційні продукти. Компанія виросла із українського онлайн-кінотеатру у розважальний медіасервіс для всієї сім’ї із ТБ, кіно, аудіо, іграми, спортивним продуктом, інтерактивними та власними каналами.  Перед командою агенції поставили задачу оновити бренд-стратегію, яка буде відповідати високому рівню нашого сервісу», – розповідає Валерія Толочина, маркетинг-директорка MEGOGO.

«Дослідження показали, що насправді більшість людей просто хоче цікаво провести свій вільний час вдома. Схема відома і проста: вільний час = дім = телевізор. І MEGOGO — це його найкраща версія. Тому і наша стратегія дуже проста — з MEGOGO вдома стає краще», – додає Валентин Панюта, бренд-лідер Fedoriv. 

В рамках кампанії знято серію рекламних роликів, перший вже з’явився в ефірі національних телеканалів та в інтернет-медіа. Кампанія підтримується принтами у зовнішній рекламі та рекламою на радіо. Знімальний процес реалізовано зі студією 23/32, режисером Олегом Томіним та фотографом Олексієм Леусом.

Нагадаємо, наприкінці лютого MEGOGO та Fedoriv оголосили про початок співпраці.

 video

Над кампанією працювали:

Команда MEGOGO:

Валерія Толочіна — маркетинг-директорка

Володимир Смирнов — артдиректор

Юлія Бондаренко — керівниця з маркетингових комунікацій

Команда Fedoriv: 

Євген Гавриличенко — стратег

Анастасія Стратович — стратегиня

Максим Ілюхін — стратег

Максим Назаров — артдиректор

Анна Лісовська — копірайтерка

Аліна Божнюк — проєктна менеджерка

Валентин Панюта — бренд-лідер

Команда 23/32: 

Олег Томін — режисер

Микита Кузьменко — оператор

Аліна Краснянська — друга режисерка

Леся Січкіна — виконавча продюсерка

Маша Панасюк — продюсерка

Слава Чигір — продакшн-асистент

Денис Кумейко — продакшн-менеджер

Лєна Ємельянова — художниця

Карина Мельниченко — кастинг

Віктор Шава — локейшн

Наташа Есмурзієва — грим

Стас Ралько — стиль

Саша Пустарнаков — звукорежисер

Олексій Леус — фотограф

TPH ONE — постпродакшн

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода