MEGOGO та Fedoriv Agency розпочинають співпрацю

Медіасервіс MEGOGO та маркетингова агенція Fedoriv Agency оголосили про початок співпраці. Fedoriv Agency планує проаналізувати ринкові тренди, вивчити діяльність компанії та її споживача і представити нову маркетингову стратегію MEGOGO

Комментарии 2435

MEGOGO вже більш як 8 років працює в Україні та на території Східної Європи і країн СНД. За цей час компанія виросла із українського онлайн-кінотеатру у розважальний медіасервіс для усієї сім’ї. MEGOGO вперше долучає до роботи маркетингу агенцію.

 «Ми пройшли досить довгий шлях, в результаті якого стали лідерами ринку. Наші результати це, перш за все, наслідок діяльності сильної команди. І зараз для нас настав час масштабувати зусилля й використати важіль. Тому ми прийняли рішення залучити Fedoriv Agency. Зусилля двох сильних команд зможуть сформувати нове уявлення про бренд, заговорити зі споживачем іншою, ще більш зрозумілою, мовою та створити таку комунікацію, яка не лишатиме байдужих», – розповідає Володимир Боровик, засновник і CEO MEGOGO.

«Про MEGOGO знають на ринку, але не уявляють їхній реальний масштаб. Компанії вдалось розвинути унікальну модель монетизації та швидко вирости на ринку, де рівень піратства досягав 100%. MEGOGO стрімко рухається до побудови власної екосистеми, котра задовольнить потреби у контенті в широкої аудиторії. Впевнені, що наш досвід прискорить зростання бренду та бізнесу на різних міжнародних ринках», – каже Андрій Федорів, засновник і CEO FEDORIV GROUP.

Вже найближчим часом компанії представлять нове бачення, про деталі якого згодом повідомлять.

За матеріалами прес-релізу.

Обсудить с другими читателями:
Погода